جاده ابریشم رایانه

شرکت جاده ابریشم رایانه با توجه به نیاز امروز صنعت فناوری اطلاعات به محصولات پیشرفته سرور، دستگاه‌های ذخیر‌ه‌ساز، تجهیزات اچ پی، تجهیزات سیسکو،….سعی برآن داشته تا با تأمین نیازهای این بخش باری هر چند اندک از مشغله فکری مدیران سازمان بکاهد.

جاده ابریشم رایانه

معرفی شرکت

این مجموعه با هدف ارائه خدمات و راه­‌حل‌های فن‌آوری اطلاعات به کسب و کارها و همچنین  ارزش‌­گذاری بیشتر به مشتریان که سزاوار احترام و دریافت حقوق خود می­باشند، با کسب مجوزهای لازم و با بهره­‌گیری از نیروهای متخصص و کارآمد در سال ۱۳۸۴، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی در حوزه IT من‌الجمله، شبکه‌های رایانه‌ای، مراکزداده (Data Center) و ذخیره‌­سازی اطلاعات، تأمین تجهیزات، ارائه گارانتی اصلی و خدمات پس از فروش برخی از  نام‌های تجاری دنیا (Dell-EMC , Cisco, Dell-Sonicwall , HP, Fortigate) تحت نام گارانتی ابریشم را آغاز نمود و با توان برقراری ارتباط با تولیدکنندگان فن‌آوری در خارج از کشور، امکان تامین تجهیزات و ارائه خدمات با قیمت مناسب و پشتیبانی مطلوب نظر مشتریان ایرانی را از تولیدکننده و یا توزیع‌کنندگان منطقه‌ای اخذ و در جهت رضایتمندی ایشان بکار بندد. این شرکت با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب و دوره دیده توسط تولیدکنندگان محصولات ارائه شده تحت نام گارانتی ابریشم، امید آن را دارد توانسته باشد در جهت کسب رضایت مشتریان گرامی، گامی هرچند کوچک در صنعت IT کشور برداشته باشد.

مشاوره تخصصی

اخذ مشاوره صحیح پیش از خرید تجهیزات شبکه با توجه به برند مورد انتخاب ما از شرکت‌های با سابقه و خوش نام باعث جلوگیری از اتلاف وقت، انرژی و صرف بودجه بیش از نیاز یا اشتباه خواهد شد. شرکت جاده ابریشم رایانه با دانش منتقل شده از شرکت تولید کننده (اچ پی، سیسکو، فورتی‌گیت) توانسته رضایت مشتریان بالقوه خود را در زمینه مشاوره قبل خرید بصورت کامل جلب نموده و از صرف بودجه مازاد جلوگیری نماید و این مطلب در سایه دانش مهندسی فروش مطابق استانداردهای تولید کننده سرور اچ پی مهیا شده. چون در دنیای تکنولوژی امروز طراحی‌ها بگونه‌ای هستند که در راستای رشد کسب و کارها تجهیزات مورد نیاز را میتوان به طراحی اولیه اضافه نمود بشرط آنکه در ابتدا زیرساخت صحیحی پایه ریزی شده باشد.

 • مشاوره تخصصی

  محصولات شرکت

  اخذ مشاوره صحیح پیش از خرید تجهیزات شبکه با توجه به برند مورد انتخاب

 • پرسنل مجرب

  فنی، فروش

  شرکت جاده ابریشم رایانه با دانش منتقل شده از شرکت تولید کننده توانسته رضایت مشتریان بالقوه خود را بصورت کامل جلب نماید.

 • تأمین تجهیزات IT

  HPE,CISCO,EMC,Fortigate

  واحد تامین تجهیزات شرکت با بیش از ۱۵ سال سابقه در حوزه‌ی تامین تجهیزات شبکه، سرور، ذخیره‌سازی و سایر تجهیزات دیتاسنتر به فعالیت خود ادامه می‌دهد

 • آموزشگاه

  دوره‌های تخصصی

  دوره‌های آموزشی سرورها و ذخیره‌سازهای اچ پی از این جهت دارای اهمیت می‌باشند که بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های کشور از تجهیزات مربوط به سرورهای HP استفاده می‌کنند.

 • فیلم‌های آموزشی

  سرور و ذخیره‌سازها

  در این ویدئوهای آموزشی نصب و پیکره بندی سرورها و استوریج‌های اچ پی و مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌پردازیم

 • همراه شما بعد از خرید

  پشتیبانی ۲۴ ساعته

  ما حتی بعد از اتمام گارانتی هم همراه شما هستیم و خیالتان را از بابت پشتیبانی راحت می کنیم.