سرور اچ پی HPE DL380 Gen10 Plus

سرور اچ پی HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus با هدف پاسخ‌گویی به بارهای کاری سنگین توسعه پیدا کرده است، اما عاملی که باعث متمایز شدن این سرور نسبت به سرورهای قبل از خودش می‌شود، پیاده‌سازی هوش پایه (foundational intelligence) است. قابلیت فوق اطلاعات کاربردی یا به عبارت دقیق‌تر بینشی (insight) دقیق در ارتباط با حجم کارها، شناسایی نقاطی از شبکه که بیشتر بار کاری از آن مناطق به شبکه وارد می‌شود در اختیار کارشناسان شبکه قرار می‌دهد تا بتوانند نظارت دقیق‌تری بر ترافیک شبکه اعمال کنند و با متوازن‌سازی بار، عملکرد شبکه را بهبود بخشند.

ارائه بازخورد عملیاتی بلادرنگ در مورد عملکرد سرور و توصیه‌هایی برای پیکربندی دقیق تنظیمات بایوس برای سفارشی‌سازی سرور متناسب با نیازهای تجاری یکی دیگر از قابلیت‌های ارزشمند سرور فوق است.

از مشخصات اصلی و مهم سرور HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus باید به موارد اصلی زیر اشاره کرد. این ویژگی‌ها باعث ایجاد وجه تمایز سرور  HP DL380 G10 Plus از سرورHP DL380 G10  شده‌اند:

  • پشتیبانی از نسل سوم پردازنده‌های Intel Xeon Scalable مدل‌های Gold 6000 تا Silver (8 تا ۲۴ هسته که فرکانس پایه ۲.۱ تا ۳.۶ گیگاهرتز دارند و توان مصرفی آن‌ها از ۱۰۵ وات تا ۲۳۰ وات است)
  • پشتیبانی از کنترلرهای HPE Smart Array Trimodal (NVMe/SAS/SATA).
  • پشتیبانی از نسل چهارم درگاه‌های اتصال PCIe با پهنای باند و سرعت بیشتر نسبت به نسل قبل.
  • پشتیبانی از کارت شبکه‌های OCP 3.0.
  • پشتیبانی از شتاب‌دهنده محاسباتی ۱۶ گیگابایتی NVIDIA T4.
سرور اچ پی HPE DL380 Gen10 Plus