سرور HPE DL380 Gen11

سرور اچ پی HPE ProLiant DL380 Gen11 یک سرور دو پردازنده ای دو یونیتی ( ۲U 2P ) است که قابلیت توسعه عملکرد محاسباتی و مقیاس پذیری را برای حجم های کاری بالا به صورت اقتصادی ارائه می دهد.

سرور اچ پی HPE ProLiant DL380 Gen11 با پردازنده‌های مقیاس‌پذیر نسل چهارم Intel Xeon با حداکثر ۶۰ هسته و با پهنای باند حافظه افزایش‌ یافته و درگاه PCIe نسل پنجم که سرعت بالایی دارد، یک سرور مقیاس‌پذیر دو سوکتی عالی است.

سرور HPE ProLiant DL380 Gen11 یک انتخاب عالی برای بارهای کاری فشرده مانند ذخیره سازی نرم‌افزاری، رمزگذاری ویدیو، و برنامه‌های مجازی شده است که به ظرفیت ذخیره‌سازی زیاد، و پهنای باند ورودی/خروجی و حافظه بالا نیاز دارند.

  • مجهز به پردازنده‌های مقیاس‌پذیر نسل چهارم Intel® Xeon با فناوری نسل بعدی که از حداکثر ۶۰ هسته با توان ۳۵۰ وات و ۱۶ اسلات DIMM برای حافظه DDR5 با سرعت حداکثر ۴۸۰۰ مگاهرتز پشتیبانی می‌کند.
  • پشتیبانی از حداکثر ۸ ترابایت حافظه DDR5 با ۱۶ اسلات DIMM در هر پردازنده، به منظور افزایش عملکرد، کاهش انرژی مورد نیاز و پشتیبانی از حافظه با پهنای باند بالا (HBM)
  • پشتیبانی از PCIe Gen5، که منجر به بهبود پهنای باند، سرعت انتقال داده و سرعت شبکه می‌شود.
  • شامل نرم‌افزار مدیریت سرور جدید HPE Integrated Lights-Out 6 (iLO 6) است که به شما امکان می‌دهد سرورهای HPE ProLiant Gen11 را به‌طور ایمن پیکربندی، نظارت و به‌روزرسانی کنید.
  • پشتیبانی از گزینه‌های بوت RAID M.2 با قابلیت Hot Plug و در دسترس بالا.
  • پشتیبانی از حداکثر ۸ واحد پردازش گرافیکی عریض (SW) یا ۳ واحد پردازش گرافیکی دوگانه (DW) برای سرعت بخشیدن به بارهای گرافیکی شدید.
سرور اچ پی HPE DL380 Gen11